Games

2017

DECEMBER

9 – Burscough 2 Northwich Victoria 1

4 – Maine Road 3 Barnton 1

2 – Ayr United 3 Albion Rovers 2

NOVEMBER

29 – Eccleshill United 4 Ollerton Town 0

27 – Stockport Town 2 Cheadle Town 2

25 – Lancaster City 1 Mildenhall Town 0

24 – Prestatyn Town 1 Llandudno 3

22 – Cheadle Town 2 Alsager Town 1

20 – Widnes 1 Carlisle City 1 (3-1 pens)

18 – Atherton LR 0 FC Oswestry Town 1

16 – Bacup Borough 1 AFC Blackpool 2

11 – Gresley 1 Bedworth United 2

10 – West Didsbury & Chorlton 3 Irlam 5

8 – Chester 0 Wrexham 1

4 – Bedworth United 2 Cleethorpes Town 1

OCTOBER

30 – Lechia Gdansk 0 Korona Kielce 5

29 – Legia Warszawa 2 Arka Gdynia 0

28 – Baltyk Gdynia 2 Swit Skolwin 1

27 – Lech Poznan 1 Wisla Krakow 1

25 – AFC Emley 0 Eccleshill United 2

21 – Wembley 3 Broadfields United 0

18 – West Didsbury & Chorlton 0 Barnoldswick Town 2

14 – Altrincham 3 Halesowen Town 0

13 – Prestwich Heys 4 Chadderton 2

9 – Maine Road 1 Padiham 3

7 – Montrose 1 Queen of the South 3

6 – Dumbarton 2 Stranraer 1

4 – Tranmere Rovers 2 Leyton Orient 1

2 – Winsford United 2 Runcorn Town 4

SEPTEMBER

30 – Glasgow Celtic 2 Hibernian 2

27 – AFC Darwen 0 Runcorn Linnets 1

23 – Irlam 2 Parkgate 1

19 – Partick Thistle 1 Glasgow Rangers 3

18 – Maine Road 2 Runcorn Town 5

16 – Glossop North End 2 Kendal Town 1

9 – Maine Road 1 Penistone Church 5

5 – Bamber Bridge 4 Kendal Town 0

4 – Widnes 2 Congleton Town 1

2 – Trafford 0 Prescot Cables 2

AUGUST

30 – Cheadle Town 2 Prestwich Heys 4

29 – City of Liverpool FC 2 Charnock Richard 0

26 – Cleethorpes Town 2 Kidsgrove Athletic 1

22 – Stalybridge Celtic 0 Marine 2

19 – Sheffield 0 Ossett Town 2

15 – Skelmersdale United 1 Trafford 1

14 – Maine Road 2 Congleton Town 1

12 – Leyton Orient 2 Maidstone United 0

8 – Macclesfield Town 1 Hartlepool United 1

7 – Bradford Park Avenue 1 Southport 2

6 – Hallam 3 Bootle 0

JULY

30 – Rad 0 Crvena Zverda 2

29 – Partizan 2 Javor-Matis 1

27 – Crvena Zverda 2 Sparta Praha 0

25 – Albion Rovers 4 Hamilton Academical 4 (4-2 pens)

22 – Heart of Midlothian 3 East Fife 0

MAY

20 – Shotts Bon Accord 0 Blantyre Victoria 1

16 – Dundee United 2 Falkirk 2

13 – Blackpool Wren Rovers 0 Longridge Town 1

10 – Pollok 4 Blantyre Victoria 1

9 – Greenock Morton 1 Dundee United 2

6 – Queen of the South 0 Dunfermline 1

3 – Chorley 0 Kidderminster Harriers 1

APRIL

29 – AFC Telford United 0 Harrogate Town 0

25 – Stalybridge Celtic 2 Harrogate Town 4

24 – Maine Road 0 West Didsbury & Chorlton 3

22 – Glentoran 3 Portadown 0

17 – Trafford 2 Colwyn Bay 1

15 – Selby Town 1 Penistone Church 1

15 – Brigg Town 2 Yorkshire Amateur 0

15 – Rossington Main 0 Hall Road Rangers 1

14 – Knaresborough Town 1 Pontefract Collieries 5

14 – Harrogate Railway Athletic 0 Pickering Town 5

14 – Garforth Town 0 Staveley Miners Welfare 0

13 – Campion 4 Dronfield Town 1

12 – Bacup Borough 2 Prestwich Heys 3

8 – Dulwich Hamlet 3 Lowestoft Town 1

4 – Springhead 1 Dukinfield Town 1

3 – Brighouse Town 1 Ossett Town 1

1 – FC United of Manchester 2 Stalybridge Celtic 2

MARCH

29 – Charnock Richard 5 Prestwich Heys 2

28 – Mossley 0 Farsley Celtic 2

27 – Maine Road 2 Padiham 0

25 – Lincoln United 2 Newcastle Town 1

25 – Lincoln City 3 Forest Green Rovers 1

23 – St Helens Town 1 Chadderton 3

18 – Alfreton Town 2 FC United of Manchester 1

14 – Glossop North End 2 Burscough 3

11 – Chorley 2 AFC Telford United 1

8 – Northwich Victoria 1 Lincoln United 3

7 – Warrington Town 1 Mickleover Sports 0

4 – Droylsden 3 Radcliffe Borough 3

3 – Chester 2 Tranmere Rovers 3

FEBRUARY

27 – Widnes 0 City of Liverpool 1

25 – Colwyn Bay 1 Glossop North End 2

24 – Llandudno Albion 8 Blaenau Ffestiniog Amateurs 1

21 – Prescot Cables 2 Trafford 0

18 – Altrincham 0 Harrogate Town 0

15 – Albion Sports 1 AFC Mansfield 2

11 – Guiseley 1 Eastleigh 1

4 – Frickley Athletic 0 Corby Town 2

JANUARY

31 – Warrington Town 1 Marine 0

28 – Trafford 2 Clitheroe 2

21 – Gainsborough Trinity 2 Stalybridge Celtic 2

17 – Ashton United 1 Northwich Victoria 0

14 – Tranmere Rovers 4 South Park 1

10 – Colne 1 Trafford 1 (3-4 pens)

7 – Ossett Town 1 Ramsbottom United 1

4 – Macclesfield Town 2 Altrincham 1

2016

DECEMBER

30 – Prestwich Heys 3 St Helens Town 0

26 – Leek Town 2 Newcastle Town 0

24 – Daten 2 AFC Macclesfield 2

20 – Altrincham 1 Macclesfield Town 1

17 – Maine Road 1 Barnton 0

13 – Nantwich Town 4 Skelmersdale United 0

10 – Kidsgrove Athletic 3 Stamford 0

6 – Trafford 2 Colne 0

3 – Maine Road 0 AFC Liverpool 2

1 – St Helens Town 0 City of Liverpool FC 3

NOVEMBER

26 – Daisy Hill 1 Carlisle City 2

26 – Atherton LR 0 FC Oswestry Town 1

21 – Hamilton Academical 3 Heart of Midlothian 3

19 – Whitley Bay 2 Penrith 0

12 – Trafford 0 Mickleover Sports 1

10 – St Helens Town 4 Cheadle Town 2

4 – Abbey Hey 1 Atherton Collieries 2

2 – Padiham 6 Abbey Hey 3

1 – Trafford 5 Prescot Cables 1

OCTOBER

29 – Ashton Town 1 Abbey Hey 3

25 – Abbey Hey 4 Cammell Laird 1907 0

22 – Carlisle City 0 Sandbach United 3

19 – Padiham 1 Squires Gate 0

18 – Irlam 1 Bootle 0

11 – Ashton Athletic 2 West Didsbury & Chorlton 3

10 – Atherton Collieries 2 Nelson 2

8 – Chester-le-Street 2 Jarrow Roofing BCA 2

7 – West Didsbury & Chorlton 1 Irlam 2

5 – AFC Darwen 0 Nelson 3

3 – Daisy Hill 1 Bacup Borough 2

2 – Bala Town 1 Newtown 0

1 – Squires Gate 0 New Mills 1

SEPTEMBER

28 – Runcorn Town 3 Hanley Town 1

27 – Ashton Athletic 3 Winsford United 0

24 – Gresford Athletic 4 Denbigh Town 2

24 – Wrexham 0 Chester 0

20 – Abbey Hey 1 New Mills 1

19 – Atherton Collieries 2 Padiham 1

16 – Irlam 1 Atherton Collieries 1

13 – Squires Gate 1 Padiham 4

10 – Bootle 4 Maine Road 1

6 – 1874 Northwich 5 Cammell Laird 1907 0

5 – Atherton Collieries 3 Barnoldswick Town 0

3 – Barnoldswick Town 2 1874 Northwich 2

2 – Irlam 0 West Didsbury & Chorlton 6

AUGUST

31 – New Mills 1 Hanley Town 1

29 – Maine Road 1 Cammell Laird 1907 1

27 – AFC Liverpool 1 Maine Road 2

22 – Barnton 0 Irlam 2

20 – Runcorn Town 3 Runcorn Linnets 1

16 – Witton Albion 3 Kidsgrove Athletic 0

13 – Squires Gate 4 1874 Northwich 1

10 – Padiham 1 Nelson 0

9 – Cammell Laird 1907 3 AFC Darwen 2

6 – West Didsbury & Chorlton 0 AFC Liverpool 0

JULY

29 – Colne 2 Atherton Collieries 0

10 – Tallinna FC Infonet 4 Tallinna FC Flora 3

9 – Paide Linnameeskond 3 Tartu JK Tammeka 0

8 – FC Kuressaare 6 Viimsi JK 0

7 – Nomme Kalju 4 FK Trakai 1

MAY

17 – Irlam Steel 3 Westbury Sports Club 2

14 – Shelley 0 Beeston St Anthony’s 4

9 – Barnton 4 Cheadle Town 1

7 – Silsden 1 Bootle 1

5 – West Didsbury & Chorlton 2 AFC Blackpool 1

3 – Avro 3 Stockport Georgians 2

2 – Styal 0 Knutsford 6

APRIL

30 – Barnoldswick Town 0 West Didsbury & Chorlton 3

27 – St Helens Town 4 Bacup Borough 0

23 – GAP Connahs Quay 0 Bala Town 1

23 – Flint Town United 0 Prestatyn Town 2

22 – West Didsbury & Chorlton 0 Maine Road 1

21 – Blackpool Wren Rovers 4 Royton Town 0

20 – Irlam Steel 1 Heywood St James 1

19 – Mossley 1 Scarborough Athletic 0

18 – Daisy Hill 4 Atherton LR 2

16 – Kendal Town 1 Brighouse Town 3

14 – Ramsbottom United 0 Matlock Town 3

12 – Trafford 1 Glossop North End 1

11 – Runcorn Town 1 Ashton Athletic 4

9 – Witton Albion 2 Trafford 0

5 – Radcliffe Borough 4 New Mills 0

4 – Congleton Town 3 Alsager Town 0

2 – Bootle 3 Colne 2

MARCH

31 – Burscough 6 Clitheroe 1

30 – Cheadle Town 1 Irlam 2

28 – Chadderton 6 Atherton LR 0

23 – Padiham 1 AFC Liverpool 1

22 – Radcliffe Borough 0 Trafford 3

21 – Maine Road 2 Bootle 2

19 – Lincoln Moorlands Railway 0 Winterton Rangers 6

15 – Atherton LR 0 Barnton 6

14 – Atherton Collieries 0 Runcorn Linnets 2

12 – Loughborough Dynamo 2 Daventry Town 0

9 – Cheadle Town 1 Hanley Town 2

8 – Alsager Town 3 Squires Gate 3

7 – Maine Road 3 Runcorn Town 2

5 – Northwich Victoria 3 Warrington Town 2

FEBRUARY

29 – Atherton Collieries 3 Colne 0

27 – Colne 2 Eccleshall 0

23 – Irlam 3 Ashton Town 1

22 – Hyde United 2 Whitby Town 1

20 – Cheadle Town 10 Atherton LR 1

16 – Burscough 0 Prescot Cables 1

13 – Trafford 1 Burscough 0

9 – Marine 2 Colwyn Bay 2

6 – Barrow 1 Cheltenham Town 2

2 – 1874 Northwich 2 Abbey Hey 1

JANUARY

30 – Glossop North End 3 Lancaster City 1

26 – Altrincham 3 Woking 1

23 – West Didsbury & Chorlton 4 AFC Darwen 2

22 – Blackpool Wren Rovers 3 Charnock Richard 3 (5-4 pens)

19 – Witton Albion 1 Bamber Bridge 2

16 – Ossett Albion 1 Lancaster City 3

13 – Skelmersdale United 0 AFC Fylde 4

12 – Ashton United 6 Ramsbottom United 0

9 – Maine Road 3 Squires Gate 1

2 – Trafford 1 Droylsden 1

2015

DECEMBER

28 – FC United of Manchester 1 Hednesford Town 1

27 – Maine Road 0 West Didsbury & Chorlton 1

26 – Stockport County 1 Harrogate Town 2

19 – Chadderton 2 Whitchurch Alport 0

15 – Altrincham 1 Leamington 1

12 – Widnes 1 Rochdale Town 1

9 – Chadderton 6 St Helens Town 3

7 – Atherton Collieries 2 Padiham 4

5 – Abbey Hey 1 AFC Blackpool 1

NOVEMBER

21 – Warrington Town 3 Glossop North End 0

16 – Atherton Collieries 7 Silsden 2

14 – Warrington Town 3 Basford United 0

10 – Salford City 1 Trafford 2

7 – Mossley 4 Radcliffe Borough 1

6 – Northwich Manchester Villa 1 Barnton 4

OCTOBER

31 – Ashfield 0 Newmains United 1

27 – Chadderton 1 Northwich Manchester Villa 4

26 – Hyde United 3 Colwyn Bay 2

24 – West Didsbury & Chorlton 1 Eccleshall 2

23 – Garden Village 0 Afan Lido 1

12 – Maine Road 2 Atherton Collieries 2

11 – FC United of Manchester 1 Buxton 1

10 – Salford City 1 Bradford Park Avenue 1

5 – Runcorn Town 1 Winsford United 0

3 – Nelson 1 Team Northumbria 3

2 – FC United of Manchester 0 Worcester City 2

SEPTEMBER

29 – Salford City 3 Halesowen Town 1

26 – Clapton 4 Burnham Ramblers 2

21 – Hyde United 7 Stamford 1

19 – Alsager Town 1 AFC Blackpool 2

15 – Altrincham 1 Eastleigh 1

14 – Maine Road 0 Padiham 3

12 – Litherland REMYCA 1 Stockport Town 2

9 – Cheadle Town 4 Eccleshall 2

8 – Warrington Town 1 Lancaster City 1

5 – Ramsbottom United 0 Sutton Coldfield Town 1

1 – Runcorn Linnets 2 AFC Liverpool 1

AUGUST

31 – Ashton United 1 Colwyn Bay 2

29 – 1874 Northwich 1 Maltby Main 2

25 – Chadderton 0 Bacup Borough 0

24 – Daisy Hill 1 Litherland REMYCA 3

22 – Droylsden 4 New Mills 1

17 – Widnes 1 Cheadle Town 1

15 – Maine Road 2 St Helens Town 1

14 – 1874 Northwich 3 West Didsbury & Chorlton 0

12 – Cheadle Town 1 Chadderton 1

10 – Maine Road 1 Colne 3

8 – Abbey Hey 4 Cammell Laird 1907 2

5 – Rudheath Social 4 Styal 2

4 – Greenalls Padgate St Oswalds 1 Eagle Sports 0

1 – Linotype Cheadle Heath Nomads 3 Gamesley 2

JULY

11 – Cobh Ramblers 0 Wexford Youths 3

10 – Waterford United 0 Finn Harps 3

MAY

22 – Aigburth Peoples Hall 2 Waterloo Dock 1

16 – Waterloo Dock 3 East Villa 4

12 – Atherton Town 0 Wythenshawe Amateurs 1

9 – Glossop North End 1 North Shields 2

5 – AFC Monton 3 Wythenshawe Amateurs 4

2 – Athersley Recreation 3 Liversedge 1

APRIL

28 – Hanley Town 3 Holker Old Boys 1

25 – Ashton Town 0 Chadderton 3

20 – Runcorn Town 2 Nelson 2

18 – Handsworth Parramore 1 Worksop Town 0

16 – Irlam 0 Oldham Boro 0

15 – Northwich Flixton Villa 0 AFC Darwen 1

13 – Maine Road 2 Colne 0

11 – Bamber Bridge 2 Spennymoor Town 1

8 – Chadderton 2 Widnes 1

4 – Penistone Church 0 Pontefract Collieries 7

4 – Shaw Lane Aquaforce 1 Heanor Town 0

4 – Parkgate 1 Staveley Mners Welfare 2

4 – AFC Emley 0 Hemsworth Miners Welfare 3

3 – Grimsby Borough 3 Hall Road Rangers 1

3 – Winterton Rangers 1 Yorkshire Amateur 1

3 – Barton Town Old Boys 0 Cleethorpes Town 3

2 – Nostell Miners Welfare 2 Retford United 0

MARCH

31 – Northwich Victoria 0 Darlington 1883 1

28 – Congleton Town 0 Alsager Town

24 – Wigan Robin Park 2 Ashton Town 1

21 – Farsley 2 Clitheroe 0

17 – Witton Albion 0 Kings Lynn Town 1

14 – Prescot Cables 1 Bamber Bridge 4

7 – Winsford United 0 Squires Gate 0

4 – Northwich Flixton Villa 0 Litherland REMYCA 1

3 – West Didsbury & Chorlton 2 AFC Liverpool 3

FEBRUARY

28 – Abbey Hey 1 Squires Gate 2

21 – Curzon Ashton 4 Ilkeston 0

20 – Barnton 0 Atherton Collieries 2

14 – Altrincham 2 Forest Green Rovers 2

13 – Atherton LR 1 Daisy Hill 0

10 – Trafford 2 Marine 3

7 – North Shields 4 Phoenix Sports 1

6 – Atherton Collieries 2 Barnton 1

JANUARY

31 – Lancaster City 4 New Mills 0

26 – New Mills 1 Ossett Town 2

24 – Goole 1 Kidsgrove Athletic 3

10 – Bridlington Town 1 Staveley Miners Welfare 1

3 – Marine 0 Nantwich Town 1

1 – Stalybridge Celtic 7 Hyde 1

2014

DECEMBER

27 – Silsden 2 Barnoldswick Town 0

26 – Northwich Victoria 3 Droylsden 0

20 – FC Halifax Town 2 Nuneaton Town 0

13 – Malvern Town 4 Smethwick Rangers 3

6 – Chadderton 2 Newcastle Benfield 1

2 – Stockport County 0 AFC Fylde 0

NOVEMBER

29 – Skelmersdale United 1 Grantham Town 1

25 – 1874 Northwich 1 Glossop North End 0

22 – Atherton Collieries 1 Seaham Red Star 2

17 – Atherton Collieries 4 Atherton LR 2

15 – Crook Town 4 Penrith 4

11 – Cheadle Town 1 Hanley Town 1 (0-3 pens)

8 – Bootle 1 West Didsbury & Chorlton 2

4 – Stockport Sports 1 St Helens Town 2

3 – Maine Road 0 Glossop North End 3

1 – Daisy Hill 0 Atherton Collieries 8

OCTOBER

26 – Cefn Druids 1 Airbus UK Broughton 1

25 – Prestatyn Town 1 Carmarthen 3

24 – Bangor City 0 GAP Connahs Quay 2

21 – Trafford 1 Ashton United 2

18 – Armthorpe Welfare 1 Handsworth Parramore 0

15 – Litherland REMYCA 4 Wigan Robin Park 0

11 – Hallam 2 Shirebrook Town 3

10 – Atherton Collieries 5 Daisy Hill 3

5 – St Helens Town 2 Nostell Miners Welfare 0

4 – West Didsbury & Chorlton 2 Rossington Main 1

SEPTEMBER

27 – Eyemouth United 1 Peebles Rovers 4

23 – Radcliffe Borough 1 Darlington 1883 1

20 – Cammell Laird 1907 4 Northwich Flixton Villa 1

15 – Curzon Ashton 2 Skelmersdale United 0

13 – Sheffield 3 Shepshed Dynamo 2

9 – Northwich Victoria 5 Burscough 0

6 – Irlam 1 St Helens Town 2

5 – Clitheroe 2 New Mills 2

AUGUST

30 – Garforth Town 1 Harrogate Railway Athletic 2

25 – Salford City 2 Droylsden 1

23 – Llandudno Junction 11 LlainfairPwll 0

22 – Cefn Druids 0 Aberystwyth Town 5

20 – Ashton Athletic 2 Winsford United 1

16 – Glasshoughton Welfare 1 Knaresborough Town 2

13 – Northwich Flixton Villa 2 Cheadle Town 1

12 – Knutsford 3 Linotype Cheadle Heath Nomads 4

9 – Newton Aycliffe 0 West Auckland 4

5 – Glossop North End 2 Maine Road 0

2 – Bacup & Rossendale Borough 0 Glossop North End 6

JUNE

22 – Follo FK 1 Eidsvold Turn 1

MAY

17 – Hawcoat Park 1 Turton 2

10 – Sholing 1 West Auckland 0

3 – Ellesmere Rangers 4 Burtlesholme 1

APRIL

29 – Warrington Town 0 Bamber Bridge 1

26 – Belper Town 0 Halesowen Town 2

21 – Atherton Collieries 0 Atherton LR 0

19 – New Mills 0 Kendal Town 4

18 – Stockport County 0 Altrincham 0

16 – Northwich Flixton Villa 1 AFC Darwen 2

14 – Oldham Boro 3 Ashton Town 4

12 – Glossop North End 4 Alsager Town 1

10 – Widnes Vikings 2 Hanley Town 4

5 – St Andrews 1 West Auckland 2

3 – Rochdale Town 0 Cheadle Town 2

1 – Northwich Victoria 3 Lancaster City 1

MARCH

29 – Trafford 2 Barwell 4

18 – Northwich Victoria 1 Harrogate Railway Athletic 0

15 – Irlam 1 Cheadle Town 0

12 – Ashton United 3 Stocksbridge Park Steels 2

8 – Northwich Flixton Villa 0 Holker Old Boys 3

4 – West Didsbury & Chorlton 2 Silsden 0

FEBRUARY

26 – Mossley 0 Trafford 3

25 – Droylsden 1 Kings Lynn Town 2

22 – Grimsby Town 1 Cambridge United 1

15 – Maine Road 1 Wigan Robin Park 1

11 – Macclesfield Town 1 Luton Town 2

8 – Squires Gate 1 West Didsbury & Chorlton 0

1 – Formby 4 1874 Northwich 2

JANUARY

25 – Abbey Hey 0 Bootle 4

24 – Wakefield 0 Farsley 3

18 – Atherton Collieries 4 Leek CSOB 0

11 – Maine Road 2 Congleton Town 0

4 – Chadderton 0 Rochdale Town 3

1 – Droylsden 0 Ashton United 9

2013

DECEMBER

28 – Vauxhall Motors 1 Harrogate Town 0

26 – Trafford 1 Droylsden 0

21 – AFC Liverpool 3 Silsden 1

17 – Congleton Town 3 Northwich Victoria 2

14 – Runcorn Town 0 Alsager Town 3

10 – Northwich Victoria 4 Radcliffe Borough 0

7 – Runcorn Linnets 4 AFC Blackpool 0

3 – Northwich Victoria 0 Leamington 1

NOVEMBER

30 – Southport 1 Boston United 2

23 – AFC Darwen 3 Cheadle Town 2

19 – Northwich Victoria 0 Trafford 2

16 – AFC Blackpool 0 West Didsbury & Chorlton 4

12 – Rochdale Town 6 Chadderton 2

9 – Prestatyn Town 1 Afan Lido 2

2 – Newcastle Town 2 Sutton Coldfield Town 0

OCTOBER

29 – Trafford 0 Chorley 5

26 – Newcastle Benfield 2 Morpeth Town 1

26 – Team Northumbria 3 Whitley Bay 4

26 – West Allotment Celtic 0 North Shields 0

26 – Heaton Stannington 3 Birtley Town 0

25 – Shildon 2 Ashington 3

22 – Atherton LR 2 Nelson 3

19 – Staveley Miners Welfare 2 West Didsbury & Chorlton 0

16 – Northwich Flixton Villa 0 1974 Northwich 1

12 – Nelson 2 Northwich Flixton Villa 2

8 – Hyde 0 Gateshead 2

5 – West Didsbury & Chorlton 0 Bacup & Rossendale Borough 1

SEPTEMBER

28 – Brockenhurst 3 Lymington Town 3

24 – Mossley 4 Droylsden 2

21 – Rossington Main 1 West Didsbury & Chorlton 2

17 – Irlam 5 Chadderton 4

14 – Worksop Town 1 Bootle 1

10 – Trafford 0 Whitby Town 3

7 – Ashton United 2 Trafford 0

3 – Warrington Town 2 New Mills 1

AUGUST

31 – Trafford 0 Stamford 2

26 – Trafford 2 FC United of Manchester 3

24 – Stafford Rangers 1 Trafford 4

20 – Daisy Hill 3 Atherton Collieries 1

17 – Trafford 2 Matlock Town 1

13 – West Didsbury & Chorlton 1 Winsford United 2

10 – Penrith 2 Newton Aycliffe 4

10 – Whitehaven 2 Chester-le-Street Town 1

10 – Celtic Nation 1 Bishop Auckland 1

7 – Cheadle Town 1 Hanley Town 4

3 – Hanley Town 2 Chadderton 2